SMASH’E HAZIR MISIN?

Antrenman

Yeni Nesil Boks Grup Dersleri

Antrenman 10 raunt üzerinden ve 45 dakika sürmektedir. Dersin yarısı özel su dolu boks torbalarında diğer yarısı ise tüm vücudunu çalıştırabileceğin step tahtalarında uygulanmaktadır. Çalışmanın boks kısmı, daha fazla yağ kaybını hedefleyen kardiyovasküler bir antrenmandır. Step tahtaları ise vücudu şekillendirmeye ve kas yapımına fayda sağlayan bir kuvvet antrenmanıdır.

Antrenman

Hedeflerine Ulaş

Hayal ettiğin fiziğe sahip ol!

SMASH, güçlü, ince ve keskin atletlerin fiziğine ulaşmana yardımcı olmak için boks ve güç antrenmanının en iyi prensiplerini bir araya getirmekte ve bunu uygularken de en iyi sonuca ve eğlenceye odaklı antrenmanı oluşturmak için farklı fitness teknikleri kullanmaktadır. SMASH, yoğun bir sınıfta, çok eğlenirken sınırlarını zorlayacağın, HIIT, metabolik kondisyonlama, boks, kardiyo ve kuvvet antrenmanıdır. Hem yeni başlayanlar, hem de boksörler için kısa sürede mükemmel sonuçlarla elde edebileceğin tamamen dinamik bir antrenman uygulamasıdır.

Torbanı Ayırt

Nasıl Çalışır?

Bu Maceranın Bir Parçası Ol!

Yeni katılımcılar ders saatinden 5 dakika önce 6 teknik hareketi öğrenirler. Daha sonra antrenman yaklaşık 5 dakikalık toplu ısınma ve gölge boksu ile başlamaktadır. Katılımcıların yarısı boks torbalarında, diğer yarısı step tahtalarında eğitmenin eşliğinde derse başlar ve yine eğitmenin yönlendirmesiyle yer değiştirerek çalışmaya devam ederler. Dersler, yüksek sesli müzikle birlikte, özel ışıklarla aydınlatılmış loş bir ambiyansta ve son derece keyifli ve yüksek enerjili bir ortamda gerçekleştirilir.

Takvim

Hiçbir zaman daha kolay olmayacak,

sadece sen daha güçlü olacaksın.