SORULARININ CEVAPLARI BURADA

Tek cümle ile özetlemek gerekirse SMASH; Spor, müzik ve eğlencedir. Özel olarak tasarlanmış stüdyomuzda boks temalı grup fitness antrenmanlarımız ile, en sevdiğin müzikler eşliğinde hem spor yapacak hem de çok eğleneceksin!
10 raunt süren bir antrenmanımız toplamda 45 dakikanı alır ve ısınma hareketleriyle başlar. Dersin yarısı özel su dolu boks torbalarında boks yaparak diğer yarısı ise tüm vücudunu çalıştırabileceğin step tahtalarında kuvvet antrenmanı şeklinde devam eder. Tüm bu süreç boyunca seni motive edecek ve eğlendirecek şarkıların yer aldığı özel çalma listemiz sana stüdyoda eşlik eder!
Çalışmanın boks kısmı, daha fazla yağ kaybını hedefleyen kardiyovasküler bir antrenmandır. Step tahtaları ise vücudu şekillendirmeye ve kas yapımına fayda sağlayan bir kuvvet antrenmanıdır. Müzik ise bildiğin gibi ruhun gıdasıdır!
Aramıza Hoşgeldin! Websitemiz üzerinden ya da App Store’da bulunan mobil app üzerinden bir kayıt açmanı rica edeceğiz. Sonrasında ücretsiz demo dersin tanımlanacak ve istediğin derse rezervasyon yapabileceksin. Sonrasında sadece 15 dakika öncesinde derse gelmek kalacak.
Bu senin fiziksel özelliklerine göre değişen bir konu ancak hedefimiz 800-1000 kalori arası!
SMASH Boxing’de yapılan antrenmanlar kesinlikle karşılıklı dövüş seklinde degildir! Katılımcılarımız su dolu boks torbalarımız ve step tahtalarımızda, uzman hocalarımız eşliğinde grup olarak antrenmanlarını tamamlar!
Boks temalı grup fitness derslerimize katılmak için herhangi bir spor ve boks tecrübeniz olması gerekmez! Biraz istek ve çaba bizim için yeter... Hatta neden hemen ücretsiz deneme dersimize kayıt olmuyorsun ki?
Dersler toplam ısınma ve soğuma ile birlikte 50 dakika sürüyor.
Bir ders 60 TL. Paket fiyatları için fiyatlar sekmesine tıklayabilirsin.
Hayır! Haftalık, aylık ya da yıllık olarak salonumuza üye olmak zorunda değilsin! Web sitemizi ziyaret ederek istediğin paketi satin alabilir ve dilediğin derse kayıt olabilirsin! Tüm bu işlemler için sadece online sistemimize kayıt olman yeterlidir!
Normal spor giyim gelmeniz yeterlidir. SMASH dersi için eldiven ve el bandajı gerekmektedir. Kendi bandajınızı ve eldiveninizi getirebilir veya bizlerden temin edebilirsiniz.
Boks eldivenlerimiz ve bandajlarımız stüdyomuzda seni bekliyor! Spor kıyafetlerini al yeter…
(Not:Her ders öncesi resepsiyondan ders içi kullanım için eldiven temin edebilirsiniz. Bandajlarımız hijyen sebeplerinden dolayı satılıktır. (Sizin oluyor) Bandajlar DEMO dersleri için sadece tek kullanımlık ücretsizdir.)
SMASH stüdyosunda kadınlar ve erkekler için soyunma odaları mevcut. Eşyalarını koyabilmen için ise şifreni kendin seçeceğin bir dolabın olacak ve ders çıkışında duş alabilmen için duş ve bakim ürünleri mevcuttur.
Hem duş hem de antrenman havlusunu biz sana vereceğiz.
Stüdyolarımızda su satışı var, 3 TL.
Hayır, dersin ve paketin sana özeldir ve başkasına devredemezsin.
Hayır, seçtiğin lokasyonda yaptırdığın rezervasyonun para iadesi olmaz. İptal kuralları çerçevesinde rezervasyonunu iptal edip dersini başka bir zaman kullanabilirsin.
Rezervasyon yaptığın derse katılamayacaksan 6 saat öncesinde webden ya da app’ten iptalini gerçekleştirmeni rica ederiz. Eğer 6 saat kala iptalini gerçekleştirmediysen ve geçerli bir nedenin var ise bizi arayıp iptal edebilirsin. Bu durumda paketinden ders kaybetmeyeceksin.
Stüdyomuz alışveriş ve eğlencenin İstanbul’daki merkezi 42 Maslak’ta … katında! Detaylı adresi aşağıda bulabilirsin: